aktuality

-Zpráva a video o činnosti dorostu za rok 2017.  PDF  Video

-Ohlédnutí za sezonou 2016 https://www.youtube.com/watch?v=G0itvvk9Cww

-Lucie Tůmová soutěžila 1. 5. na Višegradském poháru v Ostravě. V běhu na 100 m s překážkami dokázala zvítězit v kategorii starších dorostenek. Ve výstupu na cvičnou věž skončila 6. Blahopřejeme k výbornému výkonu. Článek zde.

-Lucie Tůmová s časem 17,60s a Gabriela Pícková v čase 19,07s zvítězily ve svých kategoriích na dorostenecké soutěži v  Jablonecké hale. Oběma blahopřejeme. Článek o soutěži zde.

– Zde najdete foto a video z činnosti kroužku dorostu v roce 2015. Určitě stojí za shlédnutí.

-Lucie Tůmová se stala mistryní České republiky pro rok 2015 v kategorii středních dorostenek v soutěži jednotlivců na MČR v Praze Vršovicích. První den zaběhla nejrychlejší čas v disciplíně běh na 100 m s překážkami mezi dorostenkami. Druhý den přidala druhé místo ve dvojboji. Díky vyrovnanosti dosáhla nejnižšího součtu časů a stala se mistryní České republiky ve své kategorii. Gratulujeme k vynikajícímu výsledku a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho sboru. Do soutěže v kategorii družstev také zasáhli Eliška Kabelková a Pavel Brejcha, kteří doplnili družstva reprezentující Plzeňský kraj. Celkové výsledky zde, foto a video ve fotogalerii.