novinky

 

  • Výsledky ZPV Bystřice zde
  • Obnovení činnosti kroužku mladých hasičů při SDH Malechov28. 8. 2022 jsme s dětmi zahájili přípravu na podzimní discipliny hry Plamen. Na první schůzce se sešlo sedm dětí. Na druhé schůzce už bylo devět a desátou členkou skupiny se stala na třetí schůzce dívka ze Štěpánovic Danča Mazancová. Přípravu jsme začali nácvikem střelby a vědomostí potřebných k závodu požárnické všestrannosti. Od druhé schůzky už jsme měli k dispozici i žebříkovou stěnu. Připravovali jsme se i na štafeta CTIF. Schůzky navštěvovalo v průměru osm dětí. Bohužel na posledních dvou schůzkách před podzimním kolem se účast snížila. Příčinou u dvou chlapců byl souběh s kroužkem volejbalu. Další dva chlapci byli rozhodnuti dát přednost před soutěží Plamene návštěvě akvaparku. U nich jsme se i s jejich rodiči dohodli na ukončení činnosti. Před soutěží Plamene jsme stihli uspořádat sedm schůzek a zúčastnit se i přípravy v Chodské Lhotě. Vedení kroužku zajišťují Milan Brejcha, Zdeněk Baumruk a Petra Tůmová. Na začátku pomáhali ještě Petra Augustinová a Pavel Brejcha.
  • 18.2. se děti zúčastnily zimního setkání mladých hasičů, tentokrát v Kašperských horách. Soutěžily v obou kategoriích. Chlapecké družstvo zvítězilo ve starší kategorii. Družstvo děvčat skončilo patnácté. V mladším družstvu soutěžily díky marodce jen čtyři děti. Výsledky, článek a foto zde. 
  • Starší i mladší děti se zúčastnily podzimního kola hry Plamen v Nýrsku. Foto zde.
  • Mladí hasiči v rámci přípravy na podzimní kolo hry Plamen soutěžily na branném závodu v Chodské Lhotě. Foto zde.
  • Obě dětské skupiny soutěžily 21.5. na jarním kole hry Plamen. Soutěž proběhla za slunečného počasí v pěkném sportovním areálu v Malém Boru. Po součtu výsledků podzimního a jarního kola skončily mladší děti druhé a starší třetí. V soutěži jednotlivců mladší kategorie se zúčastnily i tři naše děti. Eliška Týzlová a David Talián obsadili výborná druhá místa. Kategorii mladších chlapců ovládl Vráťa Týzl. Výsledky , článekfoto zde.
  • Obě dětské  skupiny soutěžily 12.3. na 19. ročníku zimního setkání mladých hasičů v Nýrsku. Oběma se podařilo v početném startovní poli zvítězit. Výsledky  a článek zde.
  • Starší děti 23.1.16 navštívily sportovní centrum Koloseum v Plzni. Zde se učili pod vedením zkušeného horolezce zdolávat horolezeckou stěnu.