Okrsková soutěž 2022

V sobotu 28. 5. 2022 od 13 hodin proběhla soutěž okrsku 31 ve sportovním areálu v Dolanech. Dvouletá pauza se projevila v počtu soutěžních družstev. Chyběli muži ze Svrčovce (ženy už více ročníků), za což byl rád domácí sbor z Dolan, protože dva soutěžící ze Svrčovce doplnili tým SDH Dolany. Proti poslednímu ročníku soutěže chyběly i ženy z Dolan. Pro ženy z Malechova to znamenalo, že nemají žádné soupeřky. Soutěžní klání doplnily ukázkou požárního útoku děti SDH Dolany, požární útok v disciplině požární sport v rámci přípravy předvedli naši mladí muži. Soutěžilo se v chladnějším, ale slunečném počasí, které přilákalo velmi slušnou diváckou návštěvu. Kvůli dvouleté pauze byla sportovní úroveň slabší. Předvedenými výkony vyčnívali naši mladí muži, kteří předvedli velmi rychlou štafetu, i když s jedním zaváháním, a velmi zdařilý požární útok. Dojem z požárního útoku našich žen kazily problémy se strojem a nedostatek vody v kádi. Po dlouhé odmlce potřebovala požární stříkačka vyladit drobné detaily. Velmi pozitivním faktem bylo, že v soutěžních družstvech mužů i žen SDH Malechov se poprvé objevilo hned několik nováčků příchozích z dětské kategorie. Foto a výsledky soutěže najdete ve fotogalerii.

Komentáře nejsou povoleny.