Vyřazovací kolo mužů Mochtín 2019

V letošním roce soutěž střídá soutěž a jinak tomu nebylo ani 10.6. Konalo se vyřazovací kolo obvodů Klatovy a Švihov v Mochtíně. Do Mochtína jsme přijeli těsně po obědě,  malé množství hasičských aut v areálu dávalo tušit že účastníků moc nebude. Na startovní listině bylo pouhých 14 družstev. Postupoví klíč byl tedy jasný 5 postupuje do okresního kola. Cíl byl pro to stanoven jasně. Máme akcí letos moc a okres je až v Čejkovech, v případě postupu přenecháme někomu jinému. Začalo se klasicky štafetou na 400m, kde jako před týdnem v Bystřici jsme potvrdili svoje ambice a s časem 70.96 to byla třetí nejrychlejší štafeta dne. Na start jsme však vyslali i záložní štafetu a ta se nenechala zahanbit a čas 78.33 by v klidu stačil na střed startovního pole. Při nástupu na start požárního útoku jsme byli upozorňováni na pravidlo sešroubování sacího vedení. Jak se později ukázalo bylo proč. Solidní útok s časem 34.83 by stačil na 4 místo v soutěži, jenže sací koš protnul hladinu vody v kádi dřív než byla savice na stroji a to znamenalo 10 trestných. V konečném účtování to ale i tak stačilo na 6 místo což bylo první nepostupové.

Komentáře nejsou povoleny.