Pozvánka na krajské kolo v požárním sportu

V neděli 26. června 2022 od 9 hodin proběhne na atletickém a fotbalovém stadionu TJ Baník Stříbro ( Palackého ulice, Stříbro) krajské kolo v požárním sportu žen a mužů. Vítězstvím v okresním kole se tam kvalifikovali i muži SDH Malechov. Chceme oslovit fandy hasičského sportu, rodiče , prarodiče, kamarády soutěžících, aby přijeli podpořit naše mladé muže. Postup na krajské kolo je velkým úspěchem, ale i závazkem. Naši muži tam budou zastupovat okres Klatovy. Krajské kolo v požárním sportu Plzeňského kraje slibuje velkou kvalitu předvedených výkonů. Tak tomu bylo v minulých ročnících a je předpoklad, že tomu tak bude i letos. Povzbuzováním pomůžeme našim mužům ke kvalitním sportovním výkonům, kterých jsou schopni. V případě diváckého zájmu se pokusíme zoptimalizovat dopravu do Stříbra. Pokud byste měli zájem o společnou dopravu, volejte kontakt 607625401 Milan Brejcha do čtvrtka večer 23. 6. 2022. Zjistíme možnosti dopravy. Děkujeme za podporu.

Komentáře nejsou povoleny.