Domažlická věž 2018

Dne 7.4.2018 se v Domažlicích konal již 15. ročník extrémního závodu ve výstupu na věž. A i letos jsme na tuto soutěž vyslaly své závodníky. V kategorii nad 30 let Václava Voráčka, který dosáhl času 146,34, což bylo oproti loňsku zhoršení osobního výkonu a ukázalo se, že bez přípravy tato soutěž jde absolvovat jen těžko.

V kategorii do 30 let startoval s číslem 49 Roman Goč, pro kterého to byla premiéra na této soutěži a i přes poctivou přípravu si na něm výkon vybral velkou daň, když se s odstupem času projevili svalové křeče. Po něm běžel Marek Bureš i když ten reprezentoval sbor kamarádů z Mochtína, nevedl si však špatně a byl to skoro stejný čas jako vloni a 19. místo. Marek tentokrát před soutěží vynechal pivo a soustředil se na výkon. Po doběhnutí a zjištění času však konstatoval že už takovou blbost neudělá, když na výkonu to není znát. Nakonec běžel Luboš Tůma, který si musel počkat skoro až na konec startovního pole. Luboš potvrdil že je naše želízko v ohni a doběhl si pro výborné 7. místo s časem 89.058, a přislíbil že za rok to bude bedna.

Za zmínku ještě stojí výsledky našich kamarádů v kategorii do 30 let: Jardy Nového z Hodousic 12. místo, Václava Kinského z Drslavic 23.místo a v kategorii starších Martina Bílka z Kokšína 21. místo, který dokázal že s tréninkem jde zvládnout tato soutěž i po padesátce.

Po doběhu jsme se přesunuli do hasičárny, kde jsme dostali na doplnění sil řízek a následovalo vyhlášení výsledků.

FOTO

ČLÁNEK POŽÁRY.CZ

Komentáře nejsou povoleny.