Domažlická věž 2017

Domažlická věž 2017

Dne 8.4.2017 se v Domažlicích konal již 14. ročník extrémního závodu ve výstupu na věž. Každý závodník měl na sobě oblek PS II, holeňovou pracovní obuv, pracovní rukavice a ochrannou přilbu. Pořadatel dodal dýchací přístroj SaturnS7 a hadici C v kotouči. 194 nepravidelných schodů, převýšení 56 metrů. Za náš sbor se přihlásili 4 dobrovolníci. První závodník startoval v 10:00 hodin ihned po slavnostním nástupu, kdy proběhlo rozlosování startovních čísel. Nejprve běžela kategorie mužů nad 30 let. Zde jsme měli zástupce Václava Voráčka. Tento zkušený závodník zde neběžel poprvé a věděl, co ho čeká.
V kategorii do 30 let startoval s číslem 70 Pavel Brejcha a za ním s číslem 71 Marek Bureš. A nakonec běžel Luboš Tůma se startovním číslem 77. Po doběhu jsme se přesunuli do hasičárny, kde jsme dostali na doplnění sil řízek a následovalo vyhlášení výsledků.

Výsledky do 30let
Výsledky nad 30let
foto
reportáž ČT (čas 14:50)

Komentáře nejsou povoleny.