Višegradský pohár 2016

Závody v požárním sportu jsou již v plném proudu. Naše závodnice Lucie Tůmová odjela 1. 5. 2016 bojovat do Ostravy na mezinárodní soutěž ve výstupu na cvičnou věž a v běhu 100m s překážkami. Jednalo se již o 2. ročník závodu VIŠEGRADSKÝ POHÁR, kterého se účastnili závodníci z ČR, Polska a Slovenska.

Zároveň se jednalo o kvalifikační soutěž na MČR ve výstupu na cvičnou věž.

Luci hájila barvy ČR v reprezentačním výběru ČR. Ve výstupu na cvičnou věž Luci obsadila s časem 8,73 s 6. místo. Závod na 100m s překážkami zvládla Luci s časem 17, 69 s závod ve své kategorii vyhrála.

Pořadí družstev:
ČR-A 1. místo
PL 2. místo
ČR-B 3. místo
SR 4. místo

Je vidět, že přípravy jsou výborné a budeme si přát, aby forma našich reprezentantek vydržela i na MS 2016.

Komentáře nejsou povoleny.