Zimní setkání 12. 3. 2016 v Nýrsku

12.3. 2016 se obě dětské skupiny zúčastnily 19. ročníku zimního setkání mladých hasičů, které se uskutečnilo v Nýrsku. Oproti  posledním letům jsme v obou skupinách sestavili po dvou družstvech. Účast družstev ve všech třech kategoriích byla mimořádná – 46 družstev starší kategorie, 41 mladší kategorie a 16 družstev přípravky . Tělocvična praskala ve švech. Děti soutěžily v sedmnácti disciplinách.  Soutěž měla  rychlý spád. Obě skupiny se poctivě připravovaly na několika schůzkách. Po letitých zkušenostech si nikdy nemůžeme být jisti, jaký bude výsledek.  Co bylo už patrné z průběhu soutěže, děti nezaváhaly v disciplinách, které jsou součástí discipliny ZPV.  Podle celkových dosažených bodů se dal čekat v obou kategoriích dobrý výsledek. Bylo ho dosaženo vyrovnanými výkony dětí v rámci družstev.  Kladně hodnotím velmi rychlé zpracování výsledků při  tak velkém počtu dětí. Bohužel opět nefungovalo ozvučení tělocvičny. Přivolání dětí na dodatkové discipliny jsme jen tak tak odezírali z úst a tušili. V tak trochu diskutabilní dodatkové disciplině o umístění jednotlivců bojovali Vráťa Týzl, který skončil třetí, David Poslík, který skončil pátý. Do dodatkové discipliny byl volán ještě Martin Kovář. Ten bohužel ihned po dokončení sedmnácti disciplin odejel. Pátá skončila i Romana Řeřichová. Oba posledně jmenovaní jsou nováčci a hned dosáhli výborného umístění. Tomáš Sláma měl ještě o půl bodu více než David Poslík a Martin Kovář, ale ve výsledcích jednotlivců vůbec není uveden. Pak už následovalo vyhlášení výsledků družstev. První a devatenácté místo u mladších dětí. První a deváté místo u starších. Po návratu jsme toto dvojité vítězství patřičně oslavili v hasičárně. Foto ve fotogalerii.

Komentáře nejsou povoleny.