Zimní setkání Sušice 2015

V sobotu 7. 2. jsme odcestovali na zimní setkání mladých hasičů v Sušici. Soutěž probíhala již v tradičních disciplínách ve dvou tělocvičnách základní školy Lerchova. V mladší kategorii děti soutěžily ve dvou družstvech, starší děti sestavily jedno družstvo. Soutěže se účastnila většina kolektivů okresu cca 300-400 dětí. Z našeho kolektivu byly nejšikovnější nejmladší děti, které překvapivě dokázaly nasbírat  v soutěžních disciplínách nejvíce bodů a umístily se na 10. místě. Zkušenější družstvo mladší kategorie skončilo 13. Družstvo starší kategorie skončilo 15. Radek Sláma byl naším nejšikovnějším účastníkem, skončil na čtvrtém místě v hodnocení kategorie mladších chlapců. Na soutěž jsme se připravovali na několika schůzkách, hlavně ti méně zkušení si mohli v přípravě zopakovat spoustu hasičských zásad a dovedností.  Velmi prospěšné bylo i zopakování vybraných dopravních značek. Vím, že soutěž je plánována dopředu, ale opět proběhla v období největší vlny chřipek. Možná by stálo za úvahu posunout termín konání o kousek dopředu, protože to není poprvé. Foto ve fotogalerii.

Komentáře nejsou povoleny.