Memoriál Vojtěcha Babky v Běšinech

V sobotu  11. 10. jsme odcestovali s oběma skupinami dětí na druhý ročník Memoriálu Vojtěcha Babky do Eurocampu v Běšinech. Byla to naše poslední  příprava před podzimním kolem hry Plamen. Soutěže se účastnilo více kolektivů než loni. Hlavní příčinou byla pravděpodobně skutečnost, že podzimní kolo Plamene bylo za týden na stejném místě. Dalo se předpokládat, že část soutěže bude shodná s tou za týden. Přípravy využily i kolektivy mimo náš okres z Rožmitálu pod Třemšínem a  ze Staňkova. Přibyl také kolektiv ze Sušice. Soutěž začínala štafetou CTIF. Starší děti dokázaly zaběhnout druhý čas ve své kategorii. U mladších dětí chyběl Adam Augustin, ale i přes to zaběhly velmi pěkně. Potom následoval závod požárnické všestrannosti. Nejprve starší. Tentokrát se dětem nepovedlo dobře zastřílet, ze stanoviště střelby odbíhaly se sedmi trestnými minutami.  Ve zbytku soutěže se vyvarovaly dalších chyb. Celkově to stačilo na třetí místo, protože soupeři měli kvalitu. Elitní hlídka Bystřice dokázala zaběhnout bez trestných bodů a ve velmi rychlém čase. Dobře si počínaly i děti z Dešenic a Sušice. V celkovém pořadí naše děti obsadily třetí místo za dětmi s Bystřice a Dešenic.  Mladší děti udělaly na trati závodu požárnické všestrannosti více chyb. Celkově skončily sedmé.  Účast kolektivů byla velmi početná, ale přesto vše bylo až příliš zdlouhavé. Naštěstí přálo počasí. Foto ve fotogalerii.

Komentáře nejsou povoleny.