Přípravná soutěž Štěpánovice

Následující den v neděli 28.9. jsme využili nabídku vedoucích mladých hasičů ze Štěpánovic  a odcestovali se tam se skupinou starších dětí na přípravnou soutěž. Kromě nás a pořádajících Štěpánovic přijely také kolektivy mladých hasičů ze Švihova, Dlažova a Zavlekova. Hlavním cílem této akce bylo připravit se na podzimní kolo hry Plamen. Po ukončení  působení Lucie Tůmové a Vaška Poslíka jsme museli vybrat dva nástupce pro první hlídku závodu požárnické všestrannosti. K tomu nám posloužil branný závod v Chodské Lhotě. Štěpánovice byli první příležitostí nechat vybranou pětku dětí společně pracovat a rozdělit v ní plnění úkolů. Závodu požárnické všestrannosti předcházela štafeta CTIF. V první kole se nám moc nepovedla, druhá už byla lepší. Dětem se povedl i závod požárnické všestrannosti. Abychom dali dohromady dvě družstva doplnila nás Sabča Rohrbacherová ze skupiny mladších dětí. Soutěž provázelo slunečné počasí. Domácí kolektiv pojal přípravu velmi zodpovědně, vše bylo skvěle zajištěné. Na závěr bylo pro děti připraveno občerstvení.  Pořádajícímu SDH byl chtěl poděkovat za výbornou možnost přípravy v atmosféře skutečného soutěže.

Komentáře nejsou povoleny.